Jsem Bára Bauer

Pilates je pro mě spojením těla a mysli, kdy cvičením s hlubokým duchovním soustředěním dosahuji harmonie a vnitřního klidu…

Jsem certifikovanou lektorkou Pilates metody. Ve svém intimním studiu se zaměřuji na jednotlivce, kteří hledají individuální cvičení v soukromém prostředí.

Lekce jsou uzpůsobené osobním potřebám klienta a dosáhnutí jeho cvičebních cílů. Pokud jste v Pilates úplný začátečník nebo pokročilý student, budu se snažit pomoci vám vybudovat sílu, zlepšit flexibilitu a rozvíjet vaše fyzické, a možná nejen fyzické zdraví.

Nabízím lekce vedené na tradičních strojích a současně i cvičení s vlastní vahou těla, které je neoddělitelnou součástí Pilates metody.

Metoda

“Physical fitness is the first requisite of happiness”

Joseph Piltes vynalezl svou vlastní metodu tělesné kondice, kterou pojemoval “Contrology”, tedy Kontrologie, téměř před sto lety.

Za dobu své historie prošla tato jedinečná metoda vývojem, a to jak samotným J.Pilatesem, tak i následně jeho žáky, jež, někteří z nich se stali pokračovately tohoto cvičebního systému.

V současné době existuje mnoho různých přístupů k Pilates. Od tradičních přes moderní po hybridní verze kombinovaných s různými formami cvičebních stylů.

Ve svém studiu vyučuji klasickou metodu Pilates v její nejautentičtější podobě, tak, jak ji vytvořil sám Joseph Pilates

Jaké služby nabízím?

Tvůj čas

Privátní lekce
Individuální lekce pilates není jen cvičením, ale také osobním rituálem, který je šitý na míru pouze vám. Jako váš trenér přistupuji ke cvičení s psychologickým nadhledem a věnuji maximální péči a pozornost vašim potřebám a cílům. Každé cvičení není jen o fyzickém posílení, ale také o hlubším spojení s vaším nitrem.

V mé přítomnosti můžete očekávat nejen kvalitní pohyb, ale také podporu vaší celkové pohody. Tato individuální lekce pilates je více než jen fyzické cvičení; je to prostor pro objevování vlastní síly, rovnováhy a vnitřního klidu.
1x privátní lekce (55 minut) - 1350 Kč
10x privátní lekce (55 minut) - 12 000 Kč
1350 KČ
cs_CZČeština